Český Ski Test
CS
menu

Český Test lyží poprvé na podzim

Největší Český Test lyží poprvé o podzimních prázdninách!

Vždycky jsme naší akci pořádali v jarních měsících a navždy to tak zůstane. Dubnové lyžování na ledovci nabízí naprosto bezkonkurenční podmínky – prázdné sjezdovky, plno sněhu, slunečné a dlouhé dny, a samozřejmě i lepší ceny. Tento rok jsme ovšem přidali i novinku, zkusíme si sezónu nastartovat už dříve a Český Ski Test uspořádáme poprvé už na podzim!

Český Ski Test 2021 v říjnu

Po roce uzavírek, kdy jsme naši akci sice mohli pořádat, ale bylo by to za podmínek šílených opatření a omezení, navíc ne v našem oblíbeném Pitztalu, se nám testování lyží 2021 přesunulo na podzimní termín. Vyzkoušíme si tak podruhé pořádat náš test lyží i v říjnu. Divíte se, že podruhé? Ano, někteří z vás si to nepamatují, ale opravdu je to tak. Náš první Český Ski Test se konal v září, a ještě stejnou zimu jsme už zahájili tradici jarních měsíců. Už pár let jsme ale od našich účastníků slyšeli, že zimu je třeba nejen zakončit, ale také řádně zahájit. I přesto, že podzim má trochu jiná specifika, tak potkat se dvakrát do roka a ještě více si zalyžovat, se nám nyní podařilo i s pomocí koronaviru zrealizovat. Snad nám to opět nějaký vir nepřekazí!

Podzimní lyžování

Lyžování na podzim je trochu něco jiného, než na jaře. Nic to ale nemění na tom, že:

  • První lyžování po létě je nezapomenutelné. Tak proč ne na Českém Ski Testu
  • Ledovec je zárukou sněhu po celý rok. Jak otevřou, sjezdovky jsou skvělé
  • Není nad to otestovat si lyže krátce před zahájením sezóny
  • Co víc si můžete přát, než rozjezdit se s našimi instruktory
  • Na ledovci sami nebudete, ale na delší fronty můžete zapomenout

Podle našeho průzkumu naprostá většina z těch ryzích lyžařů se na podzim alespoň jednou na ledovec vydá. A největší testováním lyží před sezónou s Českým Ski Testem je ideální příležitost! Navíc letos nám to vychází na prázdninový termín. A protože máme všichni pořádný deficit, přidali jsme k akci ještě jeden den navíc oproti tradičním 3 dnům na jaře. Přijedete tak už ve středu a užijete si skvělé 4 dny lyžování!

Testování nových modelů lyží 2021 / 2022

Minulou zimu nám většinu středisek zavřeli, a stejně tak to bylo i s lyžemi. Většina zůstala zamčená pod zámkem skladů, továren, obchodů nebo sklepů. Hodně lidí se vydalo cestou skialpů, což je samozřejmě skvělá náhrada „urolbovaných“ svahů, ale
ranní „urolbovaný“ manšestr a plný sil se pustit dolů na tvrdém podkladu to prostě není. Všechny lyže pod zámkem se teď samozřejmě těší na sníh a na své první testery. Protože jen na našem testu máte možnost otestovat si lyže od tolika značek a v takovém rozsahu, podzimní testování je pro takové účely jako dělané. Navíc pro letošní sezónu nám přislíbily účast další 3 nové značky, takže se máteopravdu na co těšit!

Test lyží bude asi trochu specifický v tom, že se nám budou míchat některé nové a starší modely. Tím, že některé značky se rozhodly žádné velké novinky neimplementovat, spektrum lyži bude opravdu pestré. Modely 2022 často měnily designy, konstrukčně šlo o menší prvky. Hodně se vývoj zaměřuje na lyžařské boty a jejich upevnění, resp. Bezpečné upevnění, k lyžím. Tak se necháme překvapit, co nám testování lyží 2021 přinese!

A co jarní Test Lyží 2022?

Po našem newsletteru nám přišlo hned několik zpráv s dotazem, jestli je to konec jarního testování. Můžeme vás ale stoprocentně ujistit, že jarní Český Ski Test je taková tradice, že by ho mohlo zastavit snad jen roztání všech ledovců nebo trvalý zákaz lyžování navždy! Jarní termín Českého Ski Testu 2022 platí a testovat lyže opravdu budeme, není čeho se bát. Jen si prostě k tomu zavírání sezóny přidáme i otevírání, ať to máme pěkně kulaté. A stejně, jako jsme se vždycky těšili na společné lyžování během celé zimy, můžeme se tak těšit i přes léto na tuto obnovenou premiéru podzimního lyžování!

Těšíme se na vás v termínu 27.10.-31.10.2021

Přihlásit se

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář