Český Ski Test
CS
menu

ČESKÝ SKI TEST 2022 – Špindlerův Mlýn

TERMÍN AKCE

14. 1. 2022 – 16. 1. 2022
(pátek – neděle lyžování)

MÍSTO KONÁNÍ

Špindlerův Mlýn – Svatý Petr
(na sněhu v prostoru před quattro® BAR)

CENA

Najdete v přihlašovacím formuláři na konci této stránky. Do konce roku 2021 můžete využít zvýhodněných cen.

Zrušení účasti  – viz naše obchodní podmínky

Přihlásit se

Ubytování za zvýhodněných podmínek získáte u našeho partnera Pension Slunečnice, 499 433 329. Dopravu na akci nezajišťujeme.

NEJVĚTŠÍ TEST LYŽÍ V ČESKU S DOPROVODNÝM PROGRAMEM

Poprvé máte možnost účastnit se největšího testování lyží v Česku! Ve Špindlerově Mlýně (Svatý Petr) si otestujete 400+ lyží od 16+ značek! Během dne tak můžete projet tolik lyží, kolik jen stihnete. Každý den budou probíhat koučované FreshTracks s našimi osobnostmi, lektory a závodníky. Na Večeři zážitků s přednáškou i na svahu se seznámíte s francouzskou legendou a účastníkem OH v Albertville Stéphanem Exartierem a zákulisím nejen servisování lyží vás provede Greg Bilic, servisman Ivici Kosteliče a Jean-Pierre Vidala. Těšíme se na setkání ve Špindlerově Mlýně 14.-16.1.2022!

 

CO VÁS ČEKÁ

 • Největší test lyží v Česku včetně modelů 2022/2023 od 14+ renomovaných značek a 400+ modelů lyží.
 • Koučink s českými reprezentanty, lyžařskými osobnostmi a našimi lektory během ranního FreshTracku.
 • Poradenství s výběrem lyží přímo od zástupců značek a výrobců lyží.
 • Možnost testování a odkupu testovacích i nových lyží za zvýhodněné ceny.
 • Večeře zážitků a přednáška Stéphane Exartiér (OH Albertville ´92) a Greg Bilic (servisman Ivici Kosteliče) v Restauraci Na Pláni.
 • Fotografie a videa z akce.
 • Ledový bar v prostoru akce
 • Výuka lyžování v LŠ SKOL MAX s 10% slevou
 • Potvrzené lyžařské značky (průběžně doplňujeme) – Dynastar, Rossignol, Kästle, Sporten, K2, Head, Vist, Blossom, Augment, EGOE, Carpathia, XO Ski, CHOC, Nordica

Přihlásit se

HLAVNÍ ČÁSTI PROGRAMU

cesky ski test lyze depoTestování lyží

Možná už jste slyšeli o možnosti otestovat si lyže předtím, než si je koupíte. Nebo jste si lyže půjčili v půjčovně, abyste si vyzkoušeli nový model. Pravděpodobně jste už stáli na lyžích od různých značek. Tak, a teď si to dejte celé dohromady! Jak to funguje? Jednoduše přijedete do depa, kde na vás bude čekat stovky lyží od hromady značek. Vy prostě jedny lyže vrátíte a jiné si půjčíte. A tak to můžete dělat celý den od 8:30 do 16:00. Ti nejzdatnější z vás stihnou za den třeba i 15-20 modelů! Jsme si jistí, že za 3 dny testování poznáte, který typ lyže a značky vám opravdu sedí. Nevěříte? Přijeďte se přesvědčit na největší test lyží v Česku!

cesky ski test vyuka lyzovaniKoučovaný FreshTrack

Není nad to zajezdit si na ranních varhánkách a sjezdovkách jenom pro vás. Skiareál Špindlerův Mlýn vám tento sen může splnit! Ráno přijdete kolem 7:00 do depa, abyste si v klidu vybrali ty správné lyže pro ranní obloučky. Protože nikdo jiný se před vámi do depa ten den ještě nedostal, vybíráte úplně ze všech lyží, které nabízíme! Potom společně s našimi lektory počkáte v 7:30 na první sedačku jen pro vás, ostatní si pěkně počkají až do 8:30. Naši lektoři vás na manšestru nebudou moc zdržovat, spíše společně poladíte techniku dle moderních koučovacích metod a proberete vhodný výběr lyží pro váš styl. A že po rozježdění manšestru a otevření areálu už budete stát frontu? Zapomeňte! S našimi lektory máte až do 10:00 přednostní vstup na lanovku! A abyste zaplnili žaludek po brzkém vstávání, čeká vás ještě luxusní snídaně formou bufetu v restauraci Na Pláni.

xo ski cesky ski test exartier bilicVečeře zážitků s přednáškou

V pátek 14.01. po lyžování si chvíli odpočinete a v 18:00 už na vás bude čekat přistavená rolba. Ta vás a dalších 19 lidí dopraví do restaurace Na Pláni, kde se zahřejete připraveným welcome drinkem. Všichni se mohou s chutí pustit do excelentních gurmánských zážitků čtyřchodového menu. Ve 20:00 vám představíme naše francouzské hosty, olympionika a člena francouzského týmu OH v Albertville ´92  Stéphana Exartiéra a servismana Ivici Kosteliče a Jean-Pierre Vidala, Grega Bilice. Jejich příběhy z tréninků s Albertem Tombou, začátků carvingových lyží ve Světovém poháru, nebo perličky ze zákulisí uzavřeného týmu Kosteličů a alchymii přípravy lyží pro světovou špičku, se pro vás stanou nezapomenutelným zážitkem na celý život!

DÁRKOVÝ VOUCHER

Pokud byste účast na Českém Ski Testu 2022 ve Špindlerově Mlýně někomu rádi věnovali, máme pro vás možnost objednání elektronického DÁRKOVÉHO POUKAZU.

V rezervaci nám jednoduše napište do poznámky „Dárkový poukaz“. My vám poté poukaz zašleme elektronicky.

Kdyby se cokoli zpozdilo nebo objednávka jednoduše hoří, napište nám na poradatel@ceskyskitest.cz a rádi vám ho zašleme obratem.

DOPORUČENÉ UBYTOVÁNÍ

Pension Slunečnice ve Špindlerově Mlýně

Hledáte ubytování během akce? Rádi byste bydleli s našimi hosty, pořadatelským týmem a zástupci lyžařských značek? Uvědomujeme si důležitost neformálních setkání nad sklenou dobrého vína. Pro naše akce proto vybíráme ubytovací partnery, kteří tuto filosofii sdílí s námi. Čeká vás proto nejen vysoký standard pokojů, ale především příjemná a uvolněná atmosféra během gurmánských večeří a následném posezení na baru. Ubytovatel zná program akce a její průběh, proto vám vyjde maximálně vstříc, abyste nemuseli řešit časové kolize nebo se obírat o čas testování.

V rámci Českého Ski Testu ve Špindlerově Mlýně tak mohou účastníci využít speciálních podmínek ubytování v horském Hotelu Slunečnice. Hotel se nachází v srdci údolí Svatého Petra v blízkosti skiareálu. Součástí hotelu je také oceňovaná Restaurace Farma s moderní českou a zahraniční kuchyní s jedinečným výhledem na sjezdovku Stoh.

Rezervace:
E-mail: slunecnice@svpetr.cz
Tel.: 499 433 329

PRAVIDLA A DOPORUČENÍ PRO COVID-19

Nejraději bychom tuto sekci vynechali, ale pandemie covid-19 je stále aktuální, a my jsme povinni řídit se aktuálními vládními pravidly a nařízeními. Současně nemáme zájem na šíření tohoto viru, proto vás žádáme, abyste jednoduše používali zdravý rozum. V tuto chvíli platí:

 • Akce je omezena 100 lidmi, kteří by se v jednu chvíli pohybovali v prostoru akce.
 • Pokud počet lidí v prostoru akce přesáhne 20, jsme povinni kontrolovat váš certifikát (viz link na konci této sekce).
 • V případě více než 30 osob v prostoru akce jsme povinni udržovat rozestupy 1,5 m nebo mít nasazený odpovídající respirátor.
 • V průběhu večeře zážitků se budeme řídit aktuálními vládními nařízeními.
 • Rádi bychom vás požádali, abyste při výskytu symptomů dobrovolně absolvovali test a tím zabránili případnému šíření viru. (nebudeme kontrolovat)
 • Zde jsou aktuální podmínky pro pořádání veřejných akcí, které jsme povinni splňovat.

O DĚTI SE POSTARÁME V LŠ SKOL MAX SE SLEVOU 10%

Rádi byste testovali jednu lyži za druhou, ale vaše ratolesti ještě nejezdí tak rychle? Předejte vaše děti profesionálům, ať na příštím Ski Testu už mohou testovat lyže s vámi! Během testování můžete využít služeb lyžařské školy Skol Max za zvýhodněné ceny. Objednat si můžete privátní i skupinovou výuku. Vaše děti budou v dobrých rukách a vy můžete v klidu testovat!

Privátní výuka 2h / 4h / 6h (děti/dospěli):  2290,- 2061,- / 4290,- 3861,- / 5990,- 5391,-

Skupinová výuka 1 / 2 / 3 dny (4-12 let):  1680,- 1512,- / 3070,- 2763,- / 4460,- 4014,-

Rezervace:
E-mail: rezervace@skiareal.cz
Tel.: 734 130 624

PŘIHLÁŠENÍ


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.