Výsledky Czech Skitest 2011

Testování lyží pro sezónu 2011/2012 přineslo necelých 80 ohodnocených párů od 13 značek. Většinu výsledků se dočtete v Deníku a deníku Sport po celé republice, a to 10.11.2011. V televizi na ČT4 pak uvidíte sestřihy toho nejdůležitějšího, co se na Českém skiTESTu událo. Tým profesionálních testérů Vám poradí, jak si vybírat ty správné lyže.

Kdo by se rád zúčastnil již třetího ročníku Českého skiTESTu, zaregistrujte se online na našich stránkách do 2 nebo 3 denního testování. Pro ty, kdo mají závodní ambice, přijeďte na TEST závodních lyží a porovnejte se s těmi nejlepšími v měřené trati. Věříme, že tento projekt i nadále zpřehledňuje nabídku lyží, a Vám tak šetříme při nákupu čas i peníze.

Vyberte kategorii lyží

› Vysvětlivky k ukazatelům (PDF, 580 kB)

[loga-lyze/atomic.jpg] [loga-lyze/blizzard.jpg] [loga-lyze/dynastar.jpg] [loga-lyze/k2a.jpg] [loga-lyze/aklogo.png] [loga-lyze/lusti.jpg] [loga-lyze/rossignol.jpg] [loga-lyze/salomon.jpg] [loga-lyze/logo_rtc.png] [loga-lyze/sporten.jpg] [loga-lyze/volant.jpg] [loga-lyze/carbonski.jpg] [loga-lyze/gangsnowboard.jpg] [loga-lyze/goodboards.jpg] [loga-lyze/kastle.jpg] [loga-lyze/kneissl.jpg] [loga-lyze/leki.jpg] [loga-lyze/ltb.jpg] [loga-lyze/nitro.jpg] [loga-lyze/scott.jpg] [loga-lyze/elan.png] [loga-lyze/dynamic.jpg] [loga-lyze/volkl.jpg] [loga-lyze/armada.jpg] [loga-lyze/westige.jpg] [loga-lyze/fisher.jpg] [loga-lyze/nobile.png] [loga-lyze/logo_gloryfy.png] [loga-lyze/LOGO-MAXEL-orizzontale_positivo(1).png]