Výsledky Czech Skitest 2010

Výsledky Českého Lyžařského Testu 2010 také najdete v příloze tištěného Deníku ve čtvrtek 2.12.2010. Film z průběhu testování uvidíte na ČT4 v pondělí 6.12.2010 v 19:55. Trailer filmu najdete v naší sekci Video. Jen zde na našem webu najdete kompletní výsledky všech testovaných lyží.

Kdo by měl zájem účastnit se dalšího ročníku Českého Ski Testu, zaregistujte se do Newslettru na našich stránkách v levém dolním rohu nebo a my vám pošleme další informace v průběhu této zimy. Oceníme také vaše názory a připomínky pro změny a zlepšení v našich hodnoceních, napsat nám můžete na email v Kontaktech.

Vyberte kategorii lyží

› Vysvětlivky k ukazatelům (PDF, 580 kB)

[loga-lyze/atomic.jpg] [loga-lyze/blizzard.jpg] [loga-lyze/dynastar.jpg] [loga-lyze/k2a.jpg] [loga-lyze/aklogo.png] [loga-lyze/lusti.jpg] [loga-lyze/rossignol.jpg] [loga-lyze/salomon.jpg] [loga-lyze/logo_rtc.png] [loga-lyze/sporten.jpg] [loga-lyze/volant.jpg] [loga-lyze/carbonski.jpg] [loga-lyze/gangsnowboard.jpg] [loga-lyze/goodboards.jpg] [loga-lyze/kastle.jpg] [loga-lyze/kneissl.jpg] [loga-lyze/leki.jpg] [loga-lyze/ltb.jpg] [loga-lyze/nitro.jpg] [loga-lyze/scott.jpg] [loga-lyze/elan.png] [loga-lyze/dynamic.jpg] [loga-lyze/volkl.jpg] [loga-lyze/armada.jpg] [loga-lyze/westige.jpg] [loga-lyze/fisher.jpg] [loga-lyze/nobile.png] [loga-lyze/logo_gloryfy.png] [loga-lyze/LOGO-MAXEL-orizzontale_positivo(1).png]