Aplikace s výsledky Skitestu 2011

icon512px.png Aplikace Czech Ski Test 2011 vám pomůže vybrat ideální lyže právě pro vás. Přináší bezmála 80 modelů lyží 13 značek pro sezónu 2011/2012 dostupných na českém trhu. Každá z lyží prošla náročným testováním, na kterém se podíleli profesionální závodníci, lyžařští instruktoři i veřejnost.

Stáhnout aplikaci na App Store

Vítězem testu není jedna konkrétní lyže. Aplikace umožňuje po zadání kritérií vyhledat optimální lyži pro každého. Na výběr jsou lyže ve čtyřech kategoriích (slalom, obří slalom, univerzální a dámské) a pro vyhledání optimálního vybavení můžete zadat také cenové rozmezí, svoji hmotnost a svoje lyžařské schopnosti.

IMG_2527.PNG IMG_2526.PNG

U každých lyží najdete vedle názvu ještě doporučenou cenu s DPH pro český trh (za set včetně vázání), kategorii, hmotnostní index, pro jakou úroveň lyžaře je vhodná, textovou charakteristiku výrobce a především názor testérů. U každé lyže je dostupná také fotografie, kterou lze klepnutím zvětšit na celý displej telefonu.

Aplikace obsahuje názornou nápovědu a vysvětlení jednotlivých symbolů. Nalezené lyže si můžete uložit klepnutím na hvězdičku mezi oblíbené. Pokud máte v telefonu nastavený jako jazyk češtinu nebo slovenštinu, zobrazí se aplikace kompletně v českém jazyce. Ve všech ostatních jazycích je zobrazena angličtina (s výjimkou nápovědy a textové charakteristiky výrobce a testéra, která je vždy v češtině - na kompletním překladu do angličtiny a dalších vylepšeních intenzivně pracujeme).

Všechna data jsou uložená přímo v aplikaci, proto není pro její používání nutné připojení k internetu.

Více informací o testu a dalších ročnících najdete na www.ceskyskitest.cz. Aplikaci vyvinul NewsLab, s. r. o. a data testu poskytl Outdoor Development, s. r. o.

[loga-lyze/atomic.jpg] [loga-lyze/blizzard.jpg] [loga-lyze/dynastar.jpg] [loga-lyze/k2a.jpg] [loga-lyze/aklogo.png] [loga-lyze/lusti.jpg] [loga-lyze/rossignol.jpg] [loga-lyze/salomon.jpg] [loga-lyze/logo_rtc.png] [loga-lyze/sporten.jpg] [loga-lyze/volant.jpg] [loga-lyze/carbonski.jpg] [loga-lyze/gangsnowboard.jpg] [loga-lyze/goodboards.jpg] [loga-lyze/kastle.jpg] [loga-lyze/kneissl.jpg] [loga-lyze/leki.jpg] [loga-lyze/ltb.jpg] [loga-lyze/nitro.jpg] [loga-lyze/scott.jpg] [loga-lyze/elan.png] [loga-lyze/dynamic.jpg] [loga-lyze/volkl.jpg] [loga-lyze/armada.jpg] [loga-lyze/westige.jpg] [loga-lyze/fisher.jpg] [loga-lyze/nobile.png] [loga-lyze/logo_gloryfy.png] [loga-lyze/LOGO-MAXEL-orizzontale_positivo(1).png]